PRONTOTOUR’DAN KAZIM TEKİN’E TEŞEKKÜR PLAKETİ
 
Türkiye’nin yurtdışı turlarının lider tur operatörü markası Prontotour, turizm sektörüne yaptığı katkılar ve başarılı çalışmalar nedeniyle Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin’i ödüllendirdi.
Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin’e nezaket ziyaretinde bulunan Prontotour İçerik & Kurumsal İletişim Müdürü Mehmet Güneli, turizm sektörüne katkılarından dolayı kendisine bir plaket takdim etti. İstanbul Vali Yardımcısı olduğu dönemde görev süresi boyunca turizm sektörü ile yakından ilgilenen Tekin, gerek turizmin sorunlarına kalıcı çözümler bulunması noktasında gerekse ilgili paydaşlar arasında kurduğu sıcak iletişim köprüsü ile kısa sürede sektörün yakından tanıdığı isimler arasındaki yerini almıştı. Kazım Tekin, Başakşehir Kaymakamlığı görevini üstlenmesinin ardından da sektörle yakın ilişkilerini sürdürmüş hem yerel hem ülke çapında turizmin gelişmesi ve sürdürülebilir turizm projeleri üzerine düşünmeye, projeler geliştirmeye devam etmişti.
 
Başakşehir Kayamakmı Kazım TEKİN de turizm sektörünün öncü kuruluşlarından Prontotour’un turizm açısından ülkemiz ekonomisine büyük katkılar sağladığını, Türk turizminin gelişmesine büyük gayretler gösterdiğini dile getirdi ve başarılarının devamını diledi.