Muhtarlar Toplantısı Yapıldı
 
Muhtarlar Toplantısı Kaymakam Kazım TEKİN Başkanlığında 07.08.2017 tarihinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya İlçe Kurum Amirleri ve Mahalle Muhtarları katıldı.
 
Toplantıda, daire amirleri kurumlarımız tarafından yapılan çalışma ve hizmetlerle ilgili muhtarlarımızı bilgilendirerek, muhtarlarımızın talep ve sorunları değerlendirildi. Gerçekleşen toplantıda muhtarlar ihtiyaç ve sorunlarını dile getirdi. Bu sorunlar için çözüm yolları hakkında kurum yöneticileriyle karşılıklı olarak istişare yapıldı.
 
Toplantıda özellikle Kaymakamlığımızca yürütülen Madde Bağımlılığı ile Mücadele Projesi anlatılarak Muhtarlarla bilgi alışverişinde bulunuldu. Muhtarlarımızın mahallelerinde uyuşturucu satan veya kullanan kişilerin ivedilikle Kaymakamlığımıza bildirerek, buralarda tedbirlerin artırılmasını istediler. Toplum Sağlığı Merkezi’nde oluşturulan Madde Bağımlılığı ile Mücadele Bürosu konusunda Muhtarlara bilgi verilerek bu alanda Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi Pelin ŞAVLI EMİROĞLU ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gökhan YUGURTCU sürekli irtibatta olmaları ve bilgi paylaşımında bulunmaları istendi.