İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU'nun ilgili talimatları doğrultusunda ; İlçemizdeki Muhtarlar , Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, Okul Aile Birliği Başkanları ve amatör spor kulübü temsilcileri ile İlçemiz Kaymakamı başkanlığında değerlendirme toplantıları yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda gerçekleştirilen ve Kaymakam Kazım TEKİN'in başkanlık ettiği eğitim değerlendirme toplantısında ; okullardaki genel durum, ihtiyaçlar , sorunlar ve yapılan çalışmalar ele alındı.

Yazı İşleri Müdürlüğünün koordinesinde , STK temsilcileri ile yapılan toplantıda ; taleplerle ilgili olarak STK temsilcilerine söz verilerek sorunları dile getirmeleri istendi. Muhtarlar toplantısında ise sorunlar ve talepler dinlenerek , öneriler paylaşıldı. Toplantıya katılan daire amirleri kendi konuları ile ilgili muhtarlar ve STK temsilcilerini bilgilendirdi. 

İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü koordinesinde , spor kulüpleri temsilcileri ile biraraya gelinerek sorun ve istekleri dinlendi. Sorunların imkanlar ölçüsünde çözüme kavuşturulması için gerekli çalışmalar yapılacağı belirtilerek , katılımcılara çalışmalarında başarılar dilendi.

Bu dört toplantı sonunda; ele alınan konularla ilgili yapılacak çalışmalar bir rapor halinde İçişleri Bakanlığı'na sunulmak üzere Valilik Makamına iletildi.