"Kalbe Bir Nefes" Programı

 

Diyanet İşleri Başkanlığı'nın himayelerinde İlçemiz Kaymakamı Kazım TEKİN ve İlçemiz Belediye Başkanı Yasin KARTOĞLU'nun destekleriyle 2018 yılı gençlere yönelik faaliyetler kapsamında "Kalbe Bir Nefes" konulu program düzenlenmiştir.

 

4 Mart 2018 tarihinde Mehmet Emin Saraç Kültür Merkezinde düzenlenen program; Tunahan cami imam hatibi Süleyman ÖZER'in Kur'anı Kerim tilavetiyle başlamış, İlçe Müftüsü adına Müftülüğümüz şube müdürü Hızır TAŞBAŞI'nın gençlere selamlama konuşmalarının ardından Recep ATASOY, Mehmet Talha ONUK ve Şahin ÇAMLI'nın ezgi ve şiir yorumlarıyla devam etmiştir. Program sonunda Hızır TAŞBAŞI konuklara çiçek takdiminde bulunmuştur.

 

İlçe Müftüsü Remzi PEHLİVAN başkanlığında oluşturulan gençlik koordinatörlüğünde görevli personelimiz tarafından bayan ve erkek genç gruplarına, geleceğimizin teminatı olan gençlerimize yönelik faaliyetler;  İlçe Kaymakamlığımız, Belediye Başkanlığımız ve Kamu Kurumlarının destekleriyle 2018 yılı için oluşturulan takvim çerçevesinde devam edecektir.