İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU
2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ATLETİZM ÇALIŞMALARI
 
     19-20 Ocak 2019 tarihilerinde yapılan ve Türkiye’nin her yerinden gelen 583 minik atletin katıldığı U14 Türkiye Salon Atletizm Festivali, Ataköy’de yapıldı.
     İki gün süren Turkcell Türkiye U14 Salon Atletizm Festivali’nde 2006-2008 doğumlu atletler yarıştı. Erkeklerde 228, kızlarda ise 345 atletin yarıştığı müsabakalar, 60 metre, 60 metre engelli, 1000 metre, yüksek atlama, uzun atlama ve 4×100 metre bayrak branşlarında yapıldı.
Toplam 14 branştaki müsabakalar neticesinde İbrahim Koçaslan Ortaokulu'nun elde ettiği başarılar:
Öğrenci Adı-Soyadı                   Kategori                      Başarısı
Emircan TALAYHAN                    Yüksek Atlama              İstanbul  1.’si
Yasin ATAR                               1000 m Koşu                 İstanbul  3.’sü
Demet  BAYDEMİR                     Yüksek Atlama              İstanbul  3.’sü
Mizgin ASLAN                            1000 m  Koşu               İstanbul  3.’sü
Emircan TALAYHAN                    60 m Koşu                    İstanbul  3.’sü
Akın BAKIR                                Uzun Atlama                İstanbul  4.’sü
İsmail KARADUMAN                    200 m Koşu                 İstanbul  4.’sü               
Zilan KOÇU                                60 m Koşu                   İstanbul  4.’sü
Irmak KILIÇ                               200 m Koşu                İstanbul  5.’si
 
 
    İstanbul Ataköy Atletizm Salonunda  843 atletin katılımıyla gerçekleşen Turkcell Türkiye U16 Salon Atletizm Şampiyonası’nın sonuçlarına göre okulumuz İbrahim Koçaslan Ortaokulunun elde ettiği başarılar:
 
Öğrenci Adı-Soyadı                   Kategori                      Başarısı
Mesut AÇIŞ                               Gülle Atma                   İstanbul  1.’si
Demet  BAYDEMİR                      Yüksek Atlama             İstanbul  2.’si
Akın BAKIR                                Uzun Atlama                İstanbul  2.’si
Ertuğ YAZAN                              Gülle Atma                  İstanbul  2.’si
Vildan TALAYHAN                        Gülle Atma                 İstanbul  2.’si
Dilan TAŞTEMUR                         1500 m Koşu              İstanbul  3.’sü
Fırat AKAY                                  1500 m Koşu              İstanbul  3.’sü
Emircan TALAYHAN                      60 m Koşu                 İstanbul  3.’sü
 
 
Emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür eder, öğrencilerimizin başarılarının devamını dileriz.