Cumhurbaşkanımız Başakşehir’de Toplu Açılış Törenine Katıldı

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, Başakşehir Akif İnan Anadolu İmam Hatip Lisesi ve  son iki yılda İstanbul’da tamamlanan 80 okul ve 59 okul spor salonu açılış törenine katıldı.
 
Toplu açılış töreninden sonra, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Başakşehir Akif İnan Anadolu İmam Hatip Lisesini gezerek, öğrencilerle bir araya geldi. Ziyarette bir öğrencinin Cumhurbaşkanı ERDOĞAN'a yazdığı mektup büyük alkış aldı.
 
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat ALBAYRAK, Milli Eğitim Bakanı İsmet YILMAZ, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt UYSAL ile birlikte Milli Eğitim Bakanlığı, İstanbul Valiliği veİStanbul Büyükşehir Belediyesince yaptırılan 80 okul ve 59 okul kapalı spor salonunun açılış töreninin ardından Başakşehir Akif İnan Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde sınıfları gezerek öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerle sohbet eden Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan, onlarla fotoğraf çektirdi.
 
Cumhurbaşkanımız öğrencilerin de isteği üzerine M.Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel GÜMÜŞDAĞ ile kulübün başarısı üzerine bilgi alışverişinde bulundu ve öğrencilerimizin M.Başakşehir’in maçlarını izlemeleri konusunda gayret göstermelerini istedi.