BAŞAKŞEHİR’DE İLK İFTAR ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERLE

 
Kömür Restoran’da düzenlenen iftar yemeğine; Kaymakam Kazım TEKİN, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin KARTOĞLU, İlçe Müftüsü Necdet ARMAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan YILMAZ, MHP İlçe Başkanı Fatih KELEŞOĞLU, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurdan ERTUĞRUL ile Başakşehir'de yaşayan şehit ailesi ve gaziler katıldı. 
Kur-an’ı Kerim tilavetiyle başlayan programda Başakşehir Kaymakamı Kazım TEKİN, tüm şehit aileleri ve gazilerin Ramazan ayını kutlayarak, “Vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden tüm şehitlerimizin ve gazilerimizin aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyorum” dedi. 
 
Davetliler arasında yer alan Kıbrıs Barış Harekatı Gazilerinden Mahmut İŞÇİ ise, Başakşehir Belediyesi ile Başakşehir Kaymakamlığı’nın şehit ve gazi aileleri için düzenlediği  iftar programından çok memnun olduğunu belirterek, “Devletimiz bizi hiçbir zaman unutmadı. Bu tür organizasyonlar daha çok yapılmalı. Bizim tüm beklentimiz unutulmamak. Bizler her çatışmaya göğsümüzdeki iman kuvvetiyle çıktık. Bu iman ve inanç bizde olduğu müddetçe kazanamayacağımız savaş yoktur.” değerlendirmesinde bulundu.