Başakşehir’de İlçe Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
       Başakşehir Kaymakamlığının organizasyonu ile ilçemizde bulunan Sivil Toplum Kuruluşları (STK) temsilcileri, muhtarlar, belediye meclis üyeleri, Organize Sanayi Bölgesi Kooperatif Başkanı , okul müdürleri , ve okul aile birliği başkanlarının da katılımıyla bir bilgilendirme toplantısı yapıldı.
        Kaymakam Kazım Tekin’in başkanlık ettiği toplantıda ; Emniyet Müdürü Levent Binici, Sağlık Müdürü Dr. Doğan Uysal , Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz , Nüfus Müdürü Orhan Kaya , Yazı işleri Müdürü Yaprak Kahraman, Tapu Müdürü Nurettin Ölmez , Tarım Müdürü Muzaffer Kartal, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gökhan Yoğurtçu , Toplum Sağlığı Merkezi Başkan Vekili Dr.Gizem Kaynar , İlçe Müftüsü Remzi Pehlivan , Malmüdürü Mehmet Ali Yüksel 2016 yılında yapılan çalışma ve faaliyetler hakkında katılımcılara brifing sundular.
       Brifing sunumlarından sonra toplantıya katılan vatandaşların resmi kurumlardan istek ve talepleri dinlenerek değerlendirilmek üzere notlar alındı. Kaymakam Kazım Tekin toplantıya katılanların soruları üzerine gerekli açıklamalarda bulundu.