İlçe Brifing Toplantısı Yapıldı
 
Başakşehir Kaymakamı Kazım TEKİN ve ilçe Kurum Müdürlerinin katılımı ile 2017 yılı kurumların iş ve işlemlerine dair istatistiki bilgilerini içeren değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Başakşehir İlçe Kaymakamlığı tarafından düzenlenen toplantıda kurum müdürleri brifing verdi.
 
Başakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi’nde gerçekleşen brifing toplantısına Başakşehir Kaymakamı Kazım TEKİN, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin KARTOĞLU, İlçe Emniyet Müdürü Levent BİNİCİ,  Belediye Başkan Yardımcısı Sebahattin KAYAS, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Yaprak KAHRAMAN katıldı. Toplantıya ayrıca İlçe Birim Müdürleri, STK temsilcileri, Muhtarlar, Okul Müdürleri, Okul Aile Birliği Başkanları, İOSB Başkanlığı Temsilcileri, Kooperatif Başkanları ve Belediye Meclis Üyeleri katıldı.
 
Program Kaymakam Kazım TEKİN'in açılış konuşması ile başladı. Açılış konuşmasının ardından Başakşehir İlçe Emniyet Müdürü Levent BİNİCİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan YILMAZ, İlçe Müftüsü Remzi PEHLİVAN, İlçe Sağlık Müdürü Doğan UYSAL, İlçe Gıda ,Tarım  Hayvancılık Müdürü Muzaffer KARTAL, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gökhan YOĞURTÇU kurum çalışmaları hakkında bilgi verdi.
 
Toplantı; katılımcıların ve kurum müdürlerinin karşılıklı bilgi alışverişi ve soruların cevaplandırılması ile son buldu.