Bahçeşehir Mahallesi Ziyareti
05.11.2016 tarihli İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu imzalı “Vatandaşla Buluşma” konulu yazı gereğince İlçe Kaymakamı Kazım TEKİN kurum ve kuruluşlara yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Bu ziyaretler kapsamında; öncelikle Bahçeşehir 1. Kısım Mahalle Muhtarı Sakine TURHAN ve Bahçeşehir 2. Kısım Mahalle Muhtarı Selahattin PAKER muhtarlıklarında ziyaret ederek mahallelerin sorunları tespit edildi ve bu sorunların çözümü için ilgili birimlere talimat verilerek gerekli çalışmalara başlandı.
Bahçeşehir Mahallesinin sorunlarını yerinde tespit etmek amacıyla düzenlenen halk gününde Kaymakam Kazım TEKİN; Yazı İşleri Müdürü Yaprak KAHRAMAN, Milli Eğitim Müdürü Ramazan YILMAZ, Toplum Sağlığı Sorumlu Hekimi Pelin ŞAVLI EMİROĞLU ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gökhan YUGURTCU ile beraber incelemelerde bulundu.
Kaymakamlığımızca yürütülen madde bağımlılığı ile mücadele projesi hakkında vatandaşlarımıza tekrar bilgi verilmiş, Muhtarlığın bu konuda duyarlı olduğu gözlemlenmiş ve yapılan değerlendirmeler sonrasında gerekli talimatlar ilgili kurumlara ivedilikle iletilmiştir.